Kādu laiku būšu prom

***

Pēdējo desmit gadu laikā darba dēļ tikai divas vasaras nav sanācis aizmīties kādā garākā izbraucienā. Taču šogad jau atkal esmu gatavs aizbraukt (līdzi ņemot sievu), iesākot jaunu desmitgadi uz velosipēda. Jā, tieši pirms desmit gadiem mēs ar Nauri sākām braukt. Toreiz mūsu izvēlētais maršruts bija visa Kurzeme. Draugi teica, ko tad mēs divi alus dzērāji tagad sadomājuši apbraukt Kurzemi? Vai mums tas būs pa spēkam? Jā, bija. Toreiz tikko kā biju nopircis velosipēdu un biju pasācis ar to braukt uz darbu. Naura velosipēds jau kādu laiku bija nozagts, taču viņš iegādājās jaunu tikai dienu pirms paredzētā brauciena. Un tā nu mēs braucām. Daudz brīvu dienu man toreiz gan nebija. Un arī Naurim ne.

DSC_0034

Šim braucienam sekoja vēl visādi citi braucieni, līdz 2013. gadā es vienatnē apbraucu visu Latviju. Tagad, kad Latvijā ir būts it visur, ir laiks iepazīt arī kaimiņvalstis, kurās jau ir būts (2016. gadā ar sievu apbraucām Igauniju). Šoreiz maršruts ir cits. Šoreiz padomā ir Igaunijas salas un valsts vidiene. Tūlīt jau sieva nospēlēs savus kokļu koncertus Dziesmu svētku ietvaros un mēs būsim brīvi šim velobraucienam, kuru gaidījām jau kopš dienas, kad beidzām mūsu iepriekšējo braucienu.

IMG_2586a

Tā nu atlikušais jūlijs tiks pavadīts uz velosipēda. Plāni ir arī pēc tam, bet negribas steigties tiem pa priekšu. Visupirms ir jāizbauda šis brauciens, kurš, ja laiks nebūs rudenīgs, solās būt piedzīvojumiem bagātāks par iepriekšējo. Šoreiz arī sievai ir lielāka pieredze par to, kāda viņai bija pirms tam. Šoreiz arī viņa varēs vairāk izbaudīt braucienu, nekā grūti pūst par nobrauktajiem kilometriem.

 

4 domas par “Kādu laiku būšu prom

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s